Žemės ūkio įrenginių projektavimas

Žemės ūkio įrenginių projektavimas yra itin svarbus elementas kuriant naujas technologijas agrokultūros srityje. Projektuojame įvairius įrenginius skirtus žemės ūkio automatizavimui, darbo robotizacijai. Modernizacijai naudojami tik šiuolaikiniai sprendimai. Atliekame visus modernizavimo etapus: išklausome jūsų poreikius, nustatome vietas, kurias būtina atnaujinti, projektuojame, gaminame ir montuojame.

Žemės ūkio įrenginių projektavimas

Keletas atliktų darbų

Neturime visiškai jokių apribojimų. Galime suprojektuoti ir lydėti per gamybos ir įrengimo procesą bet ką. Nuo mažiausio iki didžiausio įrenginio ar įrengimo.

Įvairių įrengimų ir įrenginių projektavimas bei automatizavimas

UAB Mechana atlieka įvairių pramoninių įrengimų projektavimo ir automatizavimo darbus. Aptarnaujamos sritys yra medžio pramonė, medicinos pramonė, baldų pramonė, žemės ūkio arba agro pramonė, maisto pramonė. Taip pat specializuojamės nestandartinių įrenginių arba itin individualių gamybinių įrenginių projektavime. Mūsų tikslas nėra specializuotis į masinį tokių pačių įrenginių projektavimą. Mus kur kas labiau domina nestandartiniai ir individualūs sprendimai.

Maisto pramonės įrenginių projektavimas

Medžio pramonės įrenginių projektavimas

Baldų pramonės įrenginių projektavimas