PASLAUGOS

Nestandartinių įrenginių projektavimas bei automatizavimas

UAB Mechana atlieka įvairių pramoninių įrengimų projektavimo ir automatizavimo darbus. Aptarnaujamos sritys yra medžio pramonė, medicinos pramonė, baldų pramonė, žemės ūkio arba agro pramonė, maisto pramonė. Taip pat specializuojamės nestandartinių įrenginių arba itin individualių gamybinių įrenginių projektavime. Mūsų darbas orientuotas į įrenginio atitikimą kliento pageidavimams, tolesnį tobulinimą ar pritaikymą masinei gamybai. Mus domina įvairūs nestandartiniai ir unikalūs pageidavimai – norime patvirtinti savo šūkį, kad viskas yra įmanoma!

nestandartinių įrenginių projektavimas

nestandartinių įrenginių projektavimas

Mūsų suprojektuotų įrengimų ar įrenginių konstruktorinė priežiūra jų gamybos bei derinimo metu

Per daug metų darbo praktikos pastebėjome, kad daugelis projektuotojų atlieka tik projektavimo darbus, tačiau nesirūpina įrenginių gamybos ir surinkimo procesu. Mes siūlome ne tik visišką mūsų suprojektuotų įrenginių priežiūrą per visą įrenginio gamybos procesą bei jo derinimo metu, bet domimės įrenginio veikimu ir tobuliname toliau. Tik tokiu būdu galėsime užtikrinti tinkamą įrenginio darbą ir įgyvendinti visus projektinius tikslus.

Naujų technologijų kūrimas

Technologijų projektavimas kiekvienais metais dideliais žingsniais juda pirmyn. Norėdami žingsnis žingsnin judėti kartu, domimės įvairiomis pramoninių technologijų problemomis ir ieškome dar nesukurtų sprendimų. Siekiame kurti niekada iki šiol nekurtus įrenginius, padedančius darbus daryti efektyvesnius arba pakeisti fizinį darbą, jį robotizuojant. Pagrindinis mūsų įrenginių tikslas yra lengvinti darbą arba keisti darbo specifiką, t.y. įrenginius tik prižiūrėti. Visiškai viskas yra įmanoma, net tai ko dar nežinome.

nestandartinių įrenginių projektavimas

Gaminių modernizacija

Mūsų įmonė atlieka įvairių jau sukurtų įrenginių modernizavimo darbus. Gaminiai pritaikomi pagal pasikeitusius rinkos reikalavimus, ieškoma būdų kaip kokybiškai efektyvinti veikimą. Modernizacijai naudojami tik šiuolaikiniai sprendimai. Atliekame visus modernizavimo etapus: išklausome jūsų poreikius, nustatome vietas, kurias būtina atnaujinti, projektuojame, gaminame ir montuojame. Nestandartinių įrenginių projektavimas.

Gamybinių procesų automatizavimas / robotizacija

Specializuojamės pramoninių gamybinių procesų robotizacijoje ir automatizavime. Visi projektuojami sprendimai turi būti tausojantys jūsų laiką, resursus, mažinantys arba išvis pašalinantys tiesioginę darbo jėgą. Mes esame tarpininkai tarp jūsų norų ir poreikių bei jų kūrimo bei įgyvendinimo. Netolimoje ateityje visi darbai reikalaujantys fizinio darbo bus automatizuoti, UAB Mechana yra tam, kad ateitis ateitų kuo greičiau.